| Type | Cupboard with Shelf |
| Number Of Doors | 1 |
| Number Of Shelves | 1 |
| Lockable | Yes |
| Material | Steel |
| Colour | Blue, Grey |
| Dimensions | 525 x 350 x 600mm |
| Depth | 350mm |
| Height | 600mm |
| Width | 525mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.