| Type | Cupboard with Shelf |
| Number Of Shelves | 2 |
| Lockable | Yes |
| Material | Steel |
| Colour | Blue, Grey |
| Dimensions | 1050 x 550 x 1000mm |
| Depth | 550mm |
| Height | 1000mm |
| Width | 1050mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.