| Foam Shape | Egg Crate |
| Model Number | iM2050 |
| Density | Medium |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 241 x 190 x 108mm |
| Height | 108mm |
| Length | 241mm |
| Width | 190mm |
| For Use With | iM2050 Storm Case |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.