| Foam Shape | Egg Crate |
| Model Number | iM2720 |
| Density | Medium |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 559 x 432 x 254mm |
| Height | 254mm |
| Length | 559mm |
| Width | 432mm |
| For Use With | iM2720 Storm Case |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.