| Foam Shape | Rectangular |
| Model Number | F2 |
| Density | Medium |
| Colour | Black |
| Dimensions | 390 x 290 x 16mm |
| Height | 16mm |
| Length | 390mm |
| Width | 290mm |
| For Use With | RS Pro ABS Stackable Tool Boxes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.