| Foam Shape | Rectangular |
| Model Number | K470 |
| Density | High |
| Colour | Black |
| Dimensions | 750 x 550 x 380mm |
| Height | 380mm |
| Length | 750mm |
| Width | 550mm |
| For Use With | K450 Case Model 40725, K470 Case Model 40565 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.