| Material | Polypropylene |
| Internal Height | 23 cm |
| Internal Width | 29 cm |
| Internal Depth | 6.5 cm |
| Internal Dimensions | 23 x 29 x 6.5cm |
| External Height | 30.5 cm |
| External Width | 36 cm |
| External Depth | 10.5 cm |
| External Dimensions | 30.5 x 36 x 10.5cm |
| Series | Fluke C101 |
| Wheels | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.