| Material | ABS |
| Internal Height | 53 mm |
| Internal Width | 340 mm |
| Internal Depth | 250mm |
| Internal Dimensions | 53 x 340 x 250mm |
| Foam | Yes |
| Watertight or Waterproof | No |
| Wheels | No |
| Material Type | Plastic |
| Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.