| Material | ABS |
| Internal Height | 315 mm |
| Internal Width | 195 mm |
| Internal Depth | 210mm |
| Internal Dimensions | 315 x 195 x 210mm |
| External Dimensions | 315 X 195 x 210mm |
| Series | MFT - X1 |
| Wheels | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.