| Material | Plastic |
| External Height | 900 mm |
| External Width | 520 mm |
| External Depth | 450mm |
| External Dimensions | 900 x 520 x 450mm |
| Watertight or Waterproof | No |
| Wheels | Yes |
| Colour | Black |
| Dividers | No |
| Lockable | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.