| Material | Steel |
| External Height | 360 mm |
| External Width | 1200 mm |
| External Depth | 450mm |
| External Dimensions | 360 x 1200 x 450mm |
| Watertight or Waterproof | No |
| Wheels | No |
| Material Type | Metal |
| Colour | Black |
| Dividers | No |
| Lockable | Yes |
| Weight | 20kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.