| Material | ABS |
| External Height | 125 mm |
| External Width | 425 mm |
| External Depth | 300mm |
| External Dimensions | 125 x 425 x 300mm |
| Foam | Yes |
| Watertight or Waterproof | No |
| Wheels | No |
| Material Type | Plastic |
| Colour | Black |
| Dividers | No |
| Lockable | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.