| Material | ABS |
| External Height | 362 mm |
| External Width | 464 mm |
| External Depth | 335mm |
| External Dimensions | 362 x 464 x 335mm |
| Series | SSC3P22 |
| Watertight or Waterproof | Yes |
| Wheels | No |
| Material Type | Plastic |
| Colour | Black, Red |
| Lockable | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.