| Material | ABS |
| Internal Height | 6 mm |
| Internal Width | 31 mm |
| Internal Depth | 14mm |
| Internal Dimensions | 31 x 14 x 6mm |
| External Dimensions | 31 x 14 x 6mm |
| Watertight or Waterproof | Yes |
| Wheels | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.