| Series | KDS |
| Type | Straight |
| Model Number | KDS3012P |
| Gauge | 30 |
| For Use With | Luer Lok Style Syringes |
| Length | 12.7mm |
| Inner Diameter | 0.15 mm |
| Colour | Purple |
| Outer Diameter | 0.3 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.