| Colour | Black |
| Package Type | Pack |
| Package Size | 250 g |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +130°C |
| Cure Time | 24 h |
| Chemical Composition | Polyurethane Resin |
| Operating Temperature Range | -40 → +130 °C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.