| Width | 20mm |
| Length | 200mm |
| Hook Type | Hook & Loop |
| Colour | Black |
| Pre-cut Width | 20mm |
| Features | Self engaging |
| Pre-cut Length | 200mm |
| Package Quantity | 50 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.