| Thread | 4 mm |
| Thread Diameter | 4mm |
| Thread Length | 10mm |
| Knob Shape | Ball |
| Mounting Type | Unthreaded Hole |
| Knob Diameter | 16mm |
| Hole Diameter | 4mm |
| Hole Length | 10mm |
| Body Material | Stainless Steel |
| Colour | Silver |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.