| Inside Diameter | 170 → 200mm |
| Clip Type | Worm Drive |
| Material | Stainless Steel 304 |
| Inside Diameter Minimum | 170mm |
| Inside Diameter Maximum | 200mm |
| Band Width | 200mm |
| Stainless Steel Type | A2 304 |
| Screw/Bolt Head | Hex Screw |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.