| Flange Thickness | 1.5 → 5 mm |
| Material | Steel |
| Flange Thickness Maximum | 5mm |
| Flange Thickness Minimum | 1.5mm |
| Maximum Load | 68kg |
| Flange Orientation | Vertical |
| Thread Size | M6 |
| Number of Pieces | 25 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.