| Number of Pieces | 3168 |
| Screw/Bolt Type | Machine Screw |
| Head Shape | Flat, Pan |
| Drive Type | Slot |
| Screw/Bolts Lengths | 6 → 25mm |
| Thread Size | M2, M2.5, M3, M4, M5, M6 |
| Material | Stainless Steel |
| Stainless Steel Type | A2 304 |
| Finish | Plain |
| Screw/Bolt Length Longest | 25mm |
| Screw/Bolt Length Shortest | 6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.