| Number of Pieces | 1190 |
| Screw/Bolt Type | Self Tapping Screw |
| Head Shape | Pan |
| Drive Type | Phillips |
| Screw/Bolts Lengths | 9 → 25mm |
| Thread Size | M6, M8, M10 |
| Material | Steel |
| Finish | Galvanised |
| Screw/Bolt Length Longest | 25mm |
| Screw/Bolt Length Shortest | 9mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.