| Number of Pieces | 680 |
| Screw/Bolt Type | Self Drilling Screw |
| Head Shape | Hex |
| Drive Type | Hex |
| Screw/Bolts Lengths | 13 → 38mm |
| Thread Size | 4.2 mm, 4.8 mm, 5.5mm |
| Material | Steel |
| Finish | Galvanised |
| Screw/Bolt Length Longest | 38mm |
| Screw/Bolt Length Shortest | 13mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.