| Levelling Accuracy | ?0.3 @ 2mmm |
| Working Environment | Indoor & Outdoor |
| Number of Laser Lines | 1 |
| Number of Laser Dots | 1 |
| Self Levelling | Yes |
| Laser Colour | Red |
| Laser Wavelength | 650nm |
| Battery Type | AA |
| Dimensions | 124 x 115 x 62mm |
| Weight | 280g |
| Height | 62mm |
| Length | 124mm |
| Model Number p | Atino |
| Width | 115mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.