| Levelling Accuracy | ±0.3mm/m |
| Working Environment | Indoor |
| Number of Laser Lines | 2 |
| Number of Laser Dots | 0 |
| Self Levelling | Yes |
| Laser Colour | Red |
| Dimensions | 112 x 61 x 113mm |
| Weight | 500g |
| Height | 113mm |
| Length | 112mm |
| Model Number p | DW088-XJ |
| Model Number (p) | DW088-XJ |
| Width | 61mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.