| Levelling Accuracy | ±0.3mm/m |
| Working Environment | Indoor |
| Number of Laser Lines | 3 |
| Number of Laser Dots | 0 |
| Self Levelling | Yes |
| Laser Colour | Red |
| Calibrated | RSCAL |
| Dimensions | 135 x 80 x 145mm |
| Height | 145mm |
| Length | 135mm |
| Model Number p | DW089K-XJ |
| Width | 80mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.