| Width | 6 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 3 cm |
| Weight | 0.100 kg |
| Working Range | 1 |
| Laser Class | 1 |
| Measuring Time | 1 |
| Measurement Accuracy | 1 |
1.289 TL<br>Package Included Device <br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.