| Length | 250mm |
| Number of Vials | 2 |
| Accuracy | 0.75 mm/m |
| Magnetic | Yes |
| Dimensions | 250 x 22 x 45mm |
| Height | 45mm |
| Model Number p | 307BM |
| Width | 22mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.