| Length | 400mm |
| Number of Vials | 2 |
| Accuracy | 1 mm/m |
| Magnetic | Yes |
| Dimensions | 400 x 21 x 50mm |
| Height | 50mm |
| Model Number p | 309BM |
| Width | 21mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.