| Level Type | Torpedo |
| Length | 400mm |
| Accuracy | 0.75 mm/m |
| Magnetic | Yes |
| Dimensions | 400 x 23 x 50mm |
| Height | 50mm |
| Model Number p | 307BM |
| Width | 23mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.