| Level Type | Digital |
| Length | 152mm |
| Magnetic | Yes |
| Dimensions | 152 x 60 x 32mm |
| Height | 60mm |
| Model Number p | MasterLevel Compact Plus |
| Model Number (p) | MasterLevel Compact Plus |
| Width | 32mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.