| Level Type | Digital |
| Length | 400mm |
| Accuracy | 1 (Decimal Place) |
| Magnetic | Yes |
| Dimensions | 400 x 66 x 30mm |
| User Calibrated | Yes |
| Height | 30mm |
| Model Number p | G40 |
| Model Number (p) | G40 |
| Width | 66mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.