| Level Type | Digital |
| Length | 420mm |
| Number of Vials | 2 |
| Accuracy | ±0.25 mm/m |
| Waterproof | Yes |
| Dimensions | 420 x 57 x 40mm |
| Height | 40mm |
| Model Number p | ArcoMaster |
| Model Number (p) | ArcoMaster |
| Width | 57mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.