| Level Type | Digital |
| Length | 600mm |
| Number of Vials | 2 |
| Accuracy | ±1 mm/m |
| Magnetic | Yes |
| Dimensions | 600 x 66 x 30mm |
| User Calibrated | Yes |
| Height | 30mm |
| Model Number p | DigiLevel Plus 60 cm |
| Width | 66mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.