| Level Type | Digital |
| Magnetic | Yes |
| Dimensions | 59 x 59 x 28mm |
| User Calibrated | Yes |
| Height | 28mm |
| Model Number p | MasterLevel Box Pro |
| Model Number (p) | MasterLevel Box Pro |
| Width | 59mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.