| Level Type | Block |
| Length | 100mm |
| Number of Vials | 2 |
| Accuracy | Horizontal: ±1, Vertical: ±2 mm |
| Waterproof | Yes |
| Magnetic | No |
| Dimensions | 100 x 50 x 15mm |
| User Calibrated | No |
| Height | 15mm |
| Width | 50mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.