| Level Type | Precision Frame |
| Length | 150mm |
| Number of Vials | 1 |
| Accuracy | 0.02 mm/m |
| Dimensions | 150 x 38 x 150mm |
| User Calibrated | Yes |
| Height | 150mm |
| Width | 38mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.