| Level Type | Precision Shaft Level |
| Length | 200mm |
| Number of Vials | 1 |
| Accuracy | 0.02 mm/m |
| Dimensions | 200 x 46 x 46mm |
| User Calibrated | Yes |
| Height | 46mm |
| Width | 46mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.