| Level Type | Bulls Eye |
| Length | 43mm |
| Number of Vials | 1 |
| Waterproof | Yes |
| Pocket Level | Yes |
| Dimensions | 43 x 11.5mm |
| Height | 11.5mm |
| Width | 43mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.