| Plier Type | Pipe Wrench |
| Number of Pieces | 1 |
| Cutting Capacity | 69 mm |
| VDE/1000V Approved | No |
| Overall Length | 535 mm |
| Material | Chrome |
| Tip Style | Bent |
| Jaw Length | 21mm |
| Model Number | 634-21 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.