| Sandpaper Type | Sanding Block |
| Abrasive Material | Silicon Carbide |
| Grit Size | Très fin |
| Grade | Very Fine |
| Sheet Size | 125 x 100 x 13mm |
| Length | 125mm |
| Width | 100mm |
| Series | FLEXPAD 2 FACES |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.