| Sandpaper Type | Sanding Block |
| Abrasive Material | Aluminium Oxide |
| Grit Size | Très fin |
| Grade | Very Fine |
| Sheet Size | 100 x 70 x 25mm |
| Length | 100mm |
| Width | 70mm |
| Series | FLEXPAD 4 FACES |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.