| Sandpaper Type | Abrasive Sheet |
| Abrasive Material | Ceramic |
| Grit Size | P80 |
| Grade | P80 |
| Sheet Size | 100 x 150mm |
| Length | 100mm |
| Width | 150mm |
| Series | GW850 AIRMEX |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.