| Sandpaper Type | Abrasive Sheet |
| Abrasive Material | Silicon Carbide |
| Grit Size | P600 |
| Grade | P600 |
| Sheet Size | 230 x 280mm |
| Length | 230mm |
| Width | 280mm |
| Series | LW620 FLEXIBACK SI |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.