| Sandpaper Type | Non-woven abrasive roll |
| Abrasive Material | Silicon Carbide |
| Grit Size | Ultrafin |
| Grade | Ultra Fine |
| Sheet Size | 115 x 10000mm |
| Length | 10m |
| Width | 115mm |
| Series | NYLONFLEX |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.