| Socket Size | 46mm |
| Imperial or Metric | Metric |
| Drive Size | 3/4 in |
| Socket Type | Standard Socket |
| Socket Head Type | 6 point |
| Bit Length | 75mm |
| Model | K.46HB |
| Overall Length | 75 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.