| Socket Size | 18mm |
| Imperial or Metric | Metric |
| Drive Size | 3/8 in |
| Socket Type | Standard Socket |
| Socket Head Type | 6 point |
| Model | JH-18 |
| Overall Length | 28 mm |
| Drive Type | Hexagon |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.