| Spanner Type | Ring Spanner |
| Imperial or Metric | Metric |
| Metric Size | 30 mm, 32mm |
| Overall Length | 370 mm |
| Double Ended | Yes |
| Material | Stainless Steel |
| Offset | Yes |
| Size | 30 x 32 mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.