| Type | Shovel |
| Colour | Grey |
| Handle Material | Polypropylene |
| Size | 327 x 271 mm |
| Food Processing Safe | Yes |
| Handle Length | 1040mm |
| Length | 327mm |
| Width | 271mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.