| Material | Polypropylene |
| Box Type | Compartment |
| Length | 258.5mm |
| Width | 157.5mm |
| Height | 63mm |
| Dimensions | 258.5 x 157.5 x 63mm |
| Number of Drawers | 1 → 6 |
| Range | L-BOXX |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.